כללים לבחירת תמונה להדפסה

בחירת תמונה מתאימה לאווירה המבוקשת - אם אתם מעוניינים להוסיף תחושת עומק ומרחב לבית, בחרו בתמונת נוף. אם הבית קודר ואתם מעוניינים באווירה עשירה ושמחה, בחרו בפרחים צבעוניים, תמונות חורש, שקיעה אל מול הים.  אם מדובר במשרד, בחרו תמונת נוף אורבאנית, שמשדרת מודרניות והצלחה. לעסק קטן שממוקם בבית, בחרו בתמונה שלכם מחובקים ומחוייכים עם הילדים כדי לתת ללקוחות הרגשה חמימה ומזמינה.
גודל התמונה - עליכם למדוד את גודל הקיר שבו תרצו לשים את התמונהתמונה שתופסת בערך חצי מגודל הקיר היא במידה הנכונה. תמונה קטנה מדי תיבלע בקיר, לא תהיה לה הבלטה והיא תאבד את כל האפקט שלה.
בחרו תמונה באיכות גבוהה - חשוב שתבחרו תמונה איכותית עם רזולוציה גבוהה של 5 מגה פיקסל ומעלה. תמונה כזו תיראה יפה וחדה על קנבס גדול. לעומת זאת, תמונה עם רזולוציה נמוכה תיראה מטושטשת .
בחרו את צורת הקנבס בהתאם לנושא התמונה - אם בתמונה מצולם אדם עומד, בחרו במסגרת מלבנית. אם נושא התמונה הוא נוף, בחרו בפורמט פנוראמי כיוון שנופים נראים עליו נהדר. יש אפשרות לחתוך את התמונה ולייצר ממנה מספר מסויים של חלקים שכל אחד מהם הוא תמונה בפני עצמה ולתלות אותם אחד ליד השני ברווחים קטנים בכדי ליצור המשכיות.
בחרו בתמונה בהירה - תמונה כהה שצולמה בלילה היא בעייתית ועלולה להיראות חשוכה מדי. עדיף לבחור בתמונה שצולמה באור יום טבעי. אם בכל זאת מעוניינים בתמונת לילה, חשוב שהיא תהיה מוארת מספיק.  
זוויות הן שם המשחק - יתכן ואתם רגילים לצלם כשנושא התמונה עומד במרכז. אבל מומלץ להשתמש בטכניקות של צלמים: צלמו בזוויות מעניינות (לדוגמה, באלכסון), עם קומפוזיציה מעניינת. בצילומי ילדים קטנים עדיף לצלם אותם מגובה העיניים שלהם. 
מסגרת לתמונה - וודאו שיש לכם די מרווח מהשוליים של התמונה ושלא מיקמתם פרטים חשובים קרוב מדי לקצוות.
הוספת אפקטים - ניתן  להוסיף אפקטים לתמונה, כמו להמיר אותה לגווניי וינטג` עתיקים או לשחור-לבן, שחור -לבן עם פרט מסוים צבעוני וכד'.
בחרו תמונה עם חדות מכסימלית - לתוצאה אופטימאלית, בחרו תמונה חדה ולא מטושטשת.
נופים - כשאתם מתלבטים איזו תמונה לבחור, כדאי לבחור בתמונה שיש בה נוף מעניין מאחורי נושא התמונה. נופים יוסיפו נופך דרמטי לתמונה.
לדוגמה, תמונה של ילדיכם שמשחקים על רקע חוף ים קסום, או תמונה שלכם מיום החתונה על רקע חורשה פסטורלית, דמות על רקע שקיעה וכד' .