תיקון תמונות בפוטושופ

התמונות הישנות דהו והתקמטו, אתם כבר בקושי מזהים מי מופיע בהן?
תיקון תמונות בפוטושופ זה משהו שגם אתם חייבים לעשות למען המשפחה שלכם.  גם אם הן כבר קרועות לחלוטין וצבען דהה לגמרי. על נפלאותיו של פוטושופ אתם בוודאי שמעתם ולא פעם ראיתם את הנסים שהוא מחולל על תמונות של דוגמניות ומפורסמים. כעת הגיע הזמן שתבדקו אותו גם על עצמכם, זאת אומרת – על התמונות הישנות שלכם, שוכבות בארונות, דוהות, מתקמטות ונקרעות. כמה זמן הן עוד יחזיקו ככה? כנראה שלא הרבה ובטח שלא מספיק כדי שגם הדורות הבאים ייהנו מהנוסטלגיה המשפחתית. אבל אל דאגה – תיקון תמונות בפוטושופ מעניק לכם אפשרות נפלאה להפקיד את משימת שימור הזיכרון בידיים מקצועיות, מנוסות ואמינות 

 עיבוד תמונה בפוטושופ מאפשר יכולות אשר נעות מהפשוט והקל ביותר ועד למורכב והכבד ביותר, החל מהסרת פצעים ושינוי הבדלי גוון עור של צילום פורטרט ועד לשינויים משמעותיים של מרכיבים בתמונה – שינויי אובייקט, יצירת תאורה שונה מהותית ועוד. התוכנה מאפשרת כיום לבצע תיקוני תמונה מהירים ובמקרים רבים אף באופן אוטומטי, לשלוט על צבעים וגוונים בתמונות, להוסיף אפקטים רבים אל תמונות ומרכיבים גרפיים וכאמור לשנות בצורה משמעותית את התמונה עצמה, למשל למחוק אדם שמופיע בתמונה כך שלא יהיה לו זכר, לשנות את הרקע של התמונה ושאר יכולות מרשימות ועשירות במיוחד.

מרבית הפעולות של עיבוד תמונה בפוטושופ כוללות תיקונים קלים ובינוניים שנועדו להעלים פגמים בתמונה ולשפר מאפיינים בצילום או במרכיב הגרפי הרלוונטי. ניתן למשל לתקן באופן אוטומטי עיוותי עדשה, סטיות צבע קטנות ופגמים קטנים בציורים. ניתן ליישר תמונות עקומות, לתקן אזורים עם חשיפת יתר מבלי להשפיע על שאר התמונה, להוסיף פילטרים לעדשה (באופן מלאכותי) ועוד שלל יכולות עיבוד תמונה שמאפשרות למעשה להפיק תמונות מושלמות ובהתאמה אישית – ללא קשר לצילום המקורי. בעזרת כלי עיבוד תמונה בפוטושופ ניתן להגיע בדיוק לצבע ולגוונים הרצויים בתמונה, לספק אפקט דרמתי או אחר ללא קשר לתנאי השטח בעת הצילום, להדגיש ולשנות מאפייני צבע וגוון בציורים ובמרכיבים גרפיים אחרים . בעזרת כלי העבודה של פוטושופ ניתן למשל להפוך תמונות חשיפה בודדת לתמונות   - HDR)טווח דינאמי רחב) איכותיות ומתקדמות. ניתן לשנות תמונה צבעונית לצבעי שחור לבן בצורה מדויקת ואיכותית, להשיג תיקוני צבע מעולים לאזורים מסוימים או לכל האובייקט וכן הלאה.
פוטושופ מציעה כלים מגוונים ומובילים לעריכה ולעיבוד תמונה, כמו למשל יישום מסכות והסתרת/העלמת מרכיבים מגוונים בתמונה, ביטול או שינוי צבעים ברקע והחלפת אלמנטים בתמונה עם מילוי שלוקח בחשבון את תוכן התמונה (כך שאפשר למשל להעלים מרכיב בתמונה כך שבמקומו התוכנה תשים מאפיינים שייראו כמו שאר התמונה והאזורים הקרובים בצורה שלא ניתן יהיה לשים לב שנעשה שינוי לתמונה). פוטושופ מציעה תהליכי עבודה יעילים שמאפשרים לבחור אזורים ספציפיים אותם רוצים לעבד בצורה קלה ומדויקת, למשל לבחור רק פנים של אדם אחד מתוך תמונה כוללת וכדומה. התוכנה כוללת יכולות גזירת מרכיבים בתמונה ומיקומם מחדש על פי דרישות איש המקצוע בצורה טבעית ויפה, ביטול "זיהומי צבע", ביצוע ריטוש מקצועי ומדויק ביותר לתמונה וגם בין ביתר, הוספת פילטרים לתמונה ושינוי גודל המרכיבים. מעבר לאלו, יכולות עיבוד תמונה בפוטושופ כוללות כלי ציור ורישום המאפשרים לשנות תמונות, לעבד אותן ולהוסיף להן מאפיינים, כלים לחיבור תמונות באופן טבעי ועוד מגוון אדיר של יכולות מופלאות.

תיקון תמונות בפוטושופ זו פעולה הכרחית ומאוד חיונית לכל מי שרוצה להחזיר את זיכרונותיו הישנים לחיים החדשים. שירות תיקון תמונות בפוטושופ פונה גם אליכם – אלה שבביתם בוודאי יש לא מעט תמונות נפלאות של סבא וסבתא, של ההורים ושל שאר בני המשפחה שכבר לא בחיים, אך אין לכם שימוש בתמונות אלה. קודם כל, כי הן זרוקות אי שם הרחק מהעין והיד וגם הן כבר לא באיכות שאפשר ליהנות מהן. לכן.  התמונות המודפסות שלכם או הנגטיבים הישנים יעברו הליך של ניקוי מאבק ולאחר מכן יכנסו לסריקה ניסיונית, שתאפשר למעצב גרפי לראות את התיקונים הנדרשים.

תיקון תמונות בפוטושופ הוא לא רק מחזיר את התמונות לחיים אלא בעיקר מחזיר את התמונות למצב הרבה יותר משודרג ואיכותי. תיקון תמונות בפוטושופ  לאחר סריקת התמונות בסורק משוכלל ותיקונם בכל הרבדים: סילוק עצמים מיותרים, סילוק כתמים מכל הסוגים, סילוק קווי קיפולים, תיקון קונטרסט, הבהרה והכי חשוב – שחזור צבעים. כתוצאה מהתהליך של תיקון תמונות בפוטושופ אתם תקבלו מאתנו תמונות על גבי קבצים דיגיטליים באיכות גבוהה, ברזולוציה נכונה ועם המון חיות.